Uprawiasz sport? Interesuje Cię squash i inne rozgrywki? Nie możesz znaleźć partnera do gry na Twoim poziomie w Twoim mieście? Dzięki nam zaczniesz trenować i poznawać ludzi, którzy pasjonują się tym samym co Ty, świetnie spędzisz czas i rozwiniesz się w sensie sportowym, dzięki delikatnej, zdrowej rywalizacji pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Zapraszamy serdecznie do wizyty!

Kosa spalinowa, wertykulator, odśnieżarka, kosiarka czy glebogryzarka. Dla nas nie ma większego znaczenia jaki sprzęt potrzebujesz. U nas znajdziesz te wszystkie produkty wykonane przez renomowane firmy. Dostarczymy to co potrzebujesz szybko i w rewelacyjnych cenach. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego sprzętu dzwoń lub kontaktuj się z nami droga e-mailową.

Niezależnie od tego, czy znajdujemy się w środku sezonu, czy też nastał czas na przygotowanie i sprawdzenie stanu technicznego roweru, warto wiedzieć, gdzie można kupić wysokiej jakości części rowerowe. W sklepie hrocks.pl skompletowaliśmy asortyment, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej oczekujących klientów. Oferujemy systemy przerzutkowe, hamulcowe. Zapraszamy także tych, którzy pragną wzbogacić swoje dwa kółka o kolejne, ciekawe akcesoria ułatwiające jazdę.

Sprawdzą się zarówno jako prezent dla bliskiej osoby, jak i dla szefa. Oferujemy szklane statuetki z grawerem. Do wyboru masz dwa modele - w kształcie serca lub kwadratowe. Spersonalizujemy produkty według indywidualnych życzeń. Naniesiemy podany tekst i grafikę w trwałym i eleganckim kolorze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych wzorów i podanie ich numeru przy składaniu zamówienia. Gotowe gadżety zapakowane są w etui.

W naszym sklepie internetowym i stacjonarnym znajduje się szeroki wybór ubrań odzieżowych genialnej produkcji - Macron Sport czy Acerbis. Proponujemy odzież sportową, która wykonana jest z tekstyliów, które umożliwiają termoregulację, odprowadzają pot oraz są elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do ciała i nie krępują ruchów.