Zależy Państwu na tym, by Wasza pociecha wspominała po latach swoje dzieciństwo jako niezwykły, niezapomniany okres? Sprawcie by było jeszcze piękniejsze! W naszej ofercie znajdziecie zróżnicowane zabawki, jak jeździki, hulajnogi czy Gokrty na pedały, którymi zachwycicie najmłodszych członków rodziny.

Niemowlęta są niezwykle narażone na alergie i infekcje - warto więc zawczasu zadbać o zminimalizowanie ryzyka i otoczyć dziecko tylko przedmiotami całkowicie dla niego bezpiecznymi. Jeśli chodzi o okrycie, doskonale sprawdzają się tu kocyki bambusowe. Przędza, z której są wykonane, jest termoregulacyjna: chłodzi, gdy jest ciepło i grzeje, gdy jest zimno. Do tego materiał został wzbogacony jonami srebra, które działają antybakteryjnie i zapobiegają rozwojowi roztoczy.

Celem prowadzonej przez nas działalności jest zapewnienie przyszłym rodzicom możliwości kompleksowego przygotowania się na przyjście na świat swojego maluszka. Sklep Pikabu to miejsce, w którym znajdziecie bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu akcesoria, bez których z całą pewnością nie będziecie mogli się obejść. Z myślą o rozrywce dziecka oraz o tym, aby zapewnić mu odpowiednie warunki do rozwoju w naszej ofercie znalazły się m. in. doskonałe zabawki dla niemowlaka, dzięki którym z pewnością będzie bardzo spokojny i szczęśliwy.

Oferta naszego sklepu to prezenty dla maluchów, młodych oraz przyszłych mam. Produkty te uświetnią takie okazje jak baby shower, pierwsze urodziny, chrzest i inne przyjęcia. Znajdziesz u nas oryginalny tort z pampersów, gryzaki, zawieszki, metryczki dla dziecka oraz całe zestawy prezentowe pakowane w skrzyneczki.

Przedstawiamy innowacyjną terapię Biofeedback ukierunkowaną na rozwój umiejętności koncentrowania uwagi. Choć opracowano ją z myślą o dzieciach, z zajęć korzystać mogą też dorośli, na przykład sportowcy. Metodę prowadzi poradnia pedagogiczna w Warszawie, Edu Brain. Dowiedz się, jak ty mógłbyś skorzystać z Biofeedback.

Sklep prowadzi sprzedaż artykułów odzieżowych dla najmłodszych. Wśród konfekcji znajdują się również podkolanówki niemowlęce uszyte z delikatnej bawełny z dodatkiem tworzy elastycznych. Produkt zapewnia komfort termiczny i wygodę. Delikatna gumka zapobiega zsuwaniu się materiału. Można wybierać spośród różnych kolorów.

Zapraszamy dziewczynki i chłopców na zajęcia indywidualne oraz grupowe, podczas których oswoją się z wodą. Nauka pływania dla dzieci odbywa się na basenie w Gdyni. Ofertę kierujemy do maluchów od 3 roku życia, a także dla osób trochę starszych, do 18 roku życia. Możemy poprowadzić kurs od podstaw, ale także skupić się na udoskonaleniu techniki tych, którzy znają już crawla lub żabkę.