Dzięki nam emisja akcji Państwa firmy przebiegnie sprawnie i korzystnie, bez przykrych następstw. Zapewniamy profesjonalną pomoc i obsługę, jak również asystę przed, w trakcie i po emisji. Należy pamiętać, że obecność na parkiecie należy być monitorowana i odpowiednio analizowana. Serdecznie zapraszamy.

Nasze biuro rachunkowe w Dąbrowie Górniczej oferuje kompleksowe usługi Klientom Biznesowym prowadzącym zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa. Reprezentujemy Państwa przed Sądami, Urzędem Skarbowym oraz ZUS. Współpracuje z nami adwokat Mgr Maciej Śmigiel, który sprawuje nadzór nad naszą działalnością. Oferujemy naszym Klientom pomoc prawną z zakresu kodeksu cywilnego, gospodarczego i karnego. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi odszkodowań i zadośćuczynień, ochrony dóbr osobowych oraz wyroków łącznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. taką usługę jak sprzątanie biur. Siedlce to miasto, w którym ceni się dyskretną, szybką i rzetelną pracę. Ogromne zaufanie jakim darzą nas klienci jest najlepszym potwierdzeniem, że oferujemy właśnie takie, wysokiej jakości usługi. Zajmujemy się sprzątaniem bieżące i sprzątaniem zasadniczym, myjemy okna i inne powierzchnie, a także zaopatrujemy biura w podstawowe środki sanitarne i środki czystości. Polecamy nasze profesjonalne i najlepsze sprzątanie. Serdecznie zapraszamy!

Na naszej stronie znajdziecie państwo dział poświęcony niszczeniu dokumentów. Jest to miejsce, w którym znajdziecie państwo wszelkie możliwe informacje na temat tego, jak działać, aby niszczenie danych na nośnikach przenośnych, jak płyty i dyski, oraz niszczenie dokumentów w tradycyjnej postaci papierowej było procesem gwarantującym bezpieczeństwo w państwa firmie.

Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi dla firm obejmujące pełną księgowość, a także aktualizację informacji dotyczących działalności gospodarczej w KRS. Zespół naszych doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych pracowników pomaga również w rozliczeniach z Urzędem Skarbowym, prowadzeniu ewidencji podatkowej oraz ksiąg handlowych, w tym przychodów i rozchodów, a także obsługę działu kadr i płac. Zapewniamy fachowe usługi w przystępnych cenach. Nasza siedziba mieści się w Warszawie.

EDORADCA to firma, która przede wszystkim pomoże Ci uzyskać dotację unijną oraz odpowiednio ją zainwestować. Oferuje przygotowanie całościowej dokumentacji, wniosków oraz prawidłowe końcowe rozliczenie projektu. Zajmujemy się również szkoleniami poświęconymi tej tematyce. Dofinansowania unijne dla firm Unia Europejska szczególnie chętnie przyznaje innowatorom wszelkiego typu. Możemy pochwalić się ponad miliardem pozyskanych środków dla naszych Klientów. Zostań kolejnym szczęśliwym posiadaczem dotacji.

Jeżeli interesują Cię profesjonalne porady prawne, znalazłeś się we właściwym miejscu. Naszą specjalnością są usługi w zakresie sprzeciwu od nakazu zapłaty - pomagamy klientom w rozwiązywaniu tego typu problemów. Zapraszamy do skorzystania z porad prawnych w naszej firmie - jesteśmy pewni, że współpraca z nami okaże się dla Ciebie satysfakcjonująca.

Utylizacja dokumentów dotyczy nie tylko przedsiębiorstw czy zakładów przemysłowych. Dokumenty generowane są podczas budowy, remontu, a także w każdej innej czynności księgowej - po prostu wszyscy jesteśmy producentami śmieci. Możliwość redukowania negatywnego wpływu na środowisko jest niezwykle cenna. Firmaposiada wszelkie zezwolenia potwierdzające jej kompetencje w tym zakresie.

Jesteśmy siecią brokerską działającą w regionie śląskim. Jeśli masz problem z uzyskaniem środków z powodu niejasnej historii kredytowej, to już nie musisz się martwić - oferujemy leasing bez KRD i BIK. Wymagamy jedynie trzech dokumentów, które potrzebujemy do wypełnienia formalności, tj.: skan dowodu, wypis CEiDG lub KRS oraz faktura na wybrany przedmiot.

Osoby spłacające wiele rat w ciągu jednego miesiąca mogą ułatwić sobie zarządzanie wydatkami. Konsolidacja kredytów to połączenie kilku rat w jedną - takie rozwiązanie pozwala szybciej zorientować się w swoich wydatkach. Dodatkowo, metoda ta sprawia, że nie zapomnimy o żadnej oczekującej płatności, ponieważ wszystkie są realizowane za jednym zamachem.

Nasza oferta to zupełnie niezależne od instytucji, prywatne pożyczki społecznościowe - pozabankowe. To doskonała alternatywa dla często trudno osiągalnych kredytów. Zapraszamy do składania wniosków przez Internet. Mamy duże możliwości finansowania, dzięki czemu nie musimy obciążać naszych Klientów wysokim oprocentowaniem.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Unobrand, która zajmuje się usługami związanymi z poligrafią i nie tylko. Wśród wykonywanych przez nas usług znajduje się co-packing i konfekcjonowanie, czyli dobieranie towaru w odpowiednie paczki. Zajmujemy się dodawaniem próbek i gratisów, tworzeniem multipaków, pakowanie zestawów oraz wiele innych opcji tej usługi, co pozwala nam na spełnienie oczekiwań każdego z naszych Klientów.