Naszym zadaniem jest przygotowanie i obsługa ważnych dla Ciebie wydarzeń. Naszą specjalnością jest organizacja eventów, którą świadczy na terenie Poznania i okolic. Przygotujemy dla Ciebie również pomysły na wyjazdy integracyjne czy świętowanie jubileuszy. Podczas naszych pikników firmowych pozwolisz na poznanie się nie tylko pracownikom, ale i ich rodzinom.

Wśród usług oferowanych przez nasza firmę znajduje się miedzy innymi wypożyczalnia obrusów, stołów, krzeseł i pokrowców na krzesła, odpowiednich na wszelkiego rodzaju uroczystości i wydarzenia. Posiadamy artykuły o różnych wymiarach, okrągłe i prostokątne, w kolorach białym, czarnym, czerwonym, granatowym i szampan.

Pragniesz obdarować swoje dziecko wspaniałą zabawką, która będzie bawiła i uczyła jednocześnie? Polecamy niezwykłe klocki LEGO®! Rozwijają one wyobraźnię i zdolności manualne. Ich piękne kształty i kolory z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojej pociechy! Warto więc w nie zainwestować, tym bardziej, że można je nabyć w naszym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnych cenach.

Przygotowanie masowej imprezy tak, aby wszyscy goście dobrze się bawili jest nie lada wyzwaniem. Nasi specjaliści zorganizują atrakcje na eventy, które sprawią, że czas zleci szybko a każdy, niezależnie od wieku, znajdzie aktywność dla siebie. Organizujemy zawody sportowe, np. zapasy sumo, przeciąganie liny.