Witaj w firmie Accen. Oferujemy wszelkiego rodzaju produkty wysokościowe w Warszawie do takich prac jak malowanie dachów, czyszczenie okien i przeszkleń na wysokich kondygnacjach, roboty konserwacyjne, wycinkę drzew itp. Posiadamy niezawodny i nowoczesny sprzęt. Oferujemy wynajem podnośnika - bardzo praktycznego i funkcjonalnego, wraz z obsługą. Zatrudniamy pracowników sprawdzonych, po odpowiednich przeszkoleniach i badaniach zdrowotnych, w pełni odpowiedzialnych. Ze szczególną uwagą dbamy o bezpieczeństwo.

Chciałbyś poszerzyć swoje horyzonty i odpocząć na jakiś czas od hip-hopu, zumby i tańca towarzyskiego? Marzyłeś kiedyś, by skosztować klimatu dawnych dansingów, kiedy na parkiecie królowały lindy hop i swing? Odwiedź nasze studio w Krakowie i sam przekonaj się, że moda na jazzowe szaleństwa wcale nie przeminęła.

Chcesz zacząć ćwiczyć, ale boisz się postawić pierwszy krok na drodze do rozciągniętego ciała? Joga od podstaw ćwiczona razem z nami jest bezpieczna i bardzo satysfakcjonująca. Uczęszczając na nasze zajęcia będziesz, pod okiem instruktorów, rozciągać swoje ciało, a także wzmacniać mięśnie i kręgosłup.