Opisujemy choroby włosów oraz skóry, podkreślając główne przyczyny i objawy, a także skutki związane z brakiem leczenia tego typu schorzeń. Na stronie internetowej posiadamy artykuły związane z łysieniem, łojotokiem, zapaleniem atopowym, łuszczycą oraz grzybicą. Zajmujemy się również prowadzeniem bezpłatnych konsultacji dla pacjentów zainteresowanych stosowaniem specjalnych preparatów do pielęgnacji. Proponujemy także klientom skorzystania z wizyty w gabinecie trychologa w wybranym wspólnie gabinecie.

Szukasz kliniki, która zajmuje się chirurgią stomatologiczną w Warszawie? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dobrego dentysty - Agnieszki Sicińskiej. Specjalizujemy się w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom najwyższej jakości usługi. Zajmujemy się usuwaniem zębów - zarówno stałych, jak i mlecznych, a także ósemek. Nasza oferta zawiera także inne zabiegi, pozwalające na poprawę sytuacji pacjenta w momencie, kiedy nie wymaga on opieki szpitalnej. Proponujemy także wiele innych zabiegów poprawiających stan zębów.

Schorzenia układu dokrewnego w wieku przedrozrodczym mogą mieć poważne konsekwencje w dorosłym życiu. Wśród takich chorób wyróżnia się niskorosłość, spowodowaną niedoborem hormonu wzrostu. Często problem wykrywany jest w wieku przedszkolnym, gdyż wcześniej nie można zaobserwować objawów. Niska masa urodzeniowa niemowlęcia powinna poddana dokładnej obserwacji, gdyż może być sygnałem, że poziom somatropiny jest zbyt niski. Endokrynolog dziecięcy dr Alicja Korpysz zajmuje się w swojej warszawskiej klinice diagnozą i leczeniem tego oraz innych zaburzeń działania układu dokrewnego.

Przedstawiamy niezawodne aparaty do laseroterapii dostępne w ofercie sklepu Pem Medic. Polecamy ich zastosowanie w poradniach rehabilitacyjnych, gdzie prowadzona jest walka z bólem po kontuzji sportowej lub w zmianach zwyrodnieniowych stawów bądź zapaleniach mięśniowych. W naszym asortymencie znajdziecie wszystko, czego potrzeba do skutecznego leczenia, w tym łóżka do masażu, sprzęt do spirometrii, kardiologiczny, lampy terapeutyczne, akcesoria ginekologiczne i wiele innych. Polecamy atrakcyjne ceny.

Nasza oferta skupia produkty marki DSD de Luxe, które proponują kosmetyki trychologiczne na problemy ze skórą głowy. Proponujemy preparaty na zniszczone włosy czy problemy z ich wypadaniem. W naszym sklepie dbamy o kompleksowość, a także o dobór odpowiednich produktów, pod kątem składu. Zależy nam na środkach do pielęgnacji o najwyższej jakości.

Perfect Dent to gabinet dentystyczny, który stanowi miejsce, gdzie znajdziecie pomoc ze strony naszych specjalistów, którzy zadbają o zdrowy i naturalny wygląd Waszego uzębienia, jak na przykład pozostający do dyspozycji naszych klientów nasz profesjonalny i wykwalifikowany stomatolog. Bielsko Biała jest miastem, gdzie znajdziecie naszą klinikę.

Nasza gabinet mieszczący się w Warszawie świadczy między innymi profesjonalne usługi z zakresu stomatologi estetycznej. Dbamy o to, aby przywrócić naszym pacjentom pewność siebie, by znów mogli cieszyć się zdrowym, pięknym uśmiechem. Wykonujemy wypełnienia, przeprowadzamy wybielanie oraz oczyszczanie zębów.

Proponujemy smaczne bio produkty. W sklepie online ekocibus.pl znajdziecie pyszną żywność ekologiczną. Specjalnie dla Was postaraliśmy się o stworzenie oferty zróżnicowanej, bogatej i odpowiadającej na potrzeby świadomych konsumentów. Umożliwiliśmy także Klientom dokonywanie zakupów w prosty sposób - w trybie internetowym.

Prawdą jest, iż stomatologia jest jedną z tych dziedzin medycyny, która najsilniej oddziałuje na Pacjenta. Bowiem, w tym przypadku nawet najdrobniejsze potknięciem, niedopatrzenie lub źle postawiona diagnoza pozostają wyjątkowo silnie odczuwane przez chorego. Zatem, decydując się na leczenie, warto wybrać się do specjalisty, którego rzetelność została wielokrotnie potwierdzona przez innych. Gabinet Denta-line to szeroki zakres usług, ale również nowoczesny sprzęt medyczny oraz możliwość wykonania punktowego zdjęcia RTG.