W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze bagażniki rowerowe na dach, które są dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. To elementy praktyczne w zastosowaniu, szczególnie w długich podróżach. Są odporne na uszkodzenia oraz niezwykle stabilne. Sprawdź i przekonaj się sam.

Witamy w firmie Pawuk. Zajmujemy się organizowaniem imprez okolicznościowych w plenerze, pikników, eventów. Polecamy zabawy na urodziny dla dzieci w Bieszczadach, wieczory kawalerskie, imprezy integracyjne, pikniki rodzinne. W ofercie m.in. bumper ball, laser-tag, quady, strzelanie z łuku i wiele innych.

Wybierając nasz hotel nad morzem w Mrzeżynie, mogą być Państwo pewni, że spędzą niezapomniany czas w atmosferze luksusu i bliskości przyrody. Nasza oferta to połączenie wypoczynku w spokojnym otoczeniu oraz możliwości spędzenia wieczoru w centrum miasta, które oddalone jest o zaledwie 15 minut jazdy samochodem. Prócz wygodnych apartamentów oferujemy również bezpłatny parking, internet WiFi i bogate śniadania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która wynajmuje namioty oraz przyczepy turystyczne w celu spędzenia relaksujących chwil z rodziną lub bliskimi nad wodą. Każde pole kempingowe nad morzem jest starannie przez nas przygotowane, oferując niezapomniane przeżycia, które zapamiętasz na długie lata.