Pomożemy w sytuacjach wypadków czy innego rodzaju awarii pojazdów. W warsztacie samochodowym AUTO-RAF w Bytomiu Odrzańskim sprawimy, że Twoja stara skrzynia biegów będzie tak sprawna jak nowa. Naprawiamy oraz kompleksowo regenerujemy wyposażenie, korzystając jedynie z oryginalnych i solidnych części zamiennych.

Jednym z najtrudniejszych obszarów szeroko rozumianej spedycji, jest z całą pewnością transport specjalistyczny. Bowiem, to właśnie on wymaga nie tylko specjalistycznego obejścia z danym materiałem, ale i posiadania różnorodnych uprawnień do kontaktu. Grupa Schenker, oprócz samego aktu przewozu, specjalizuje się w pozyskiwaniu zezwoleń specjalnych, oraz organizacji likwidacji oznakowań drogowych i wielu innych. Zapraszamy do wnikliwej lektury dostarczanych przez nas możliwości oraz do powierzenia nam swych dóbr.

Zapraszamy do korzystania z usług firmy transportowej KAZ-Courier. W sprawny i wydajny sposób, starannie pakując i zabezpieczając każdą przesyłkę, dostarczymy Twoją paczkę z dowolnego adresu w Anglii do Polski. Przewozimy meble, sprzęt AGD i RTV, rowery, samochody, a także zwierzęta. Korzystne ceny i szybka realizacja zleceń.

Dzięki oferowanym przez nas samochodom będziecie Państwo mogli przewozić także duże grupy osób do wybranych miejsc w Polsce i poza jej granicami. Proponujemy zainteresowanym osobom tani wynajem autokarów, pozwalających na szybkie i sprawne przewożenie pasażerów. Zapewniona im zostanie także wygodna i komfortowa jazda, za sprawą wyposażenia naszych aut w odpowiednie akcesoria. W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo również wykwalifikowanych i sprawdzonych kierowców, którzy poprowadzą wybrane samochody.

Nie musisz zastanawiać się nad trwałością, jeżeli sięgniesz po nasze propozycje. Opony rolnicze, które dostepne są w sprzedaży, są całkowicie odporne na uszkodzenia mechaniczne spowodowane naciskiem oraz kontaktem z kamienistą nawierzchnią. Sprawdzą się w i węc w trakcie codziennej pracy oraz organizacji obowiązków w gospodarstwie.

Stworzyliśmy ofertę, w której postawiliśmy na wysoką jakość i niezawodność rozwiązań. Właśnie dlatego możemy zapewnić naszych Klientów o licznych zaletach proponowanych urządzeń. Oferujemy podajniki prętów, które pozwalają znacznie usprawnić produkcję oraz ją przyspieszają. Ponadto eliminują ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego.

Gdy potrzebujesz przewieźć aż dziewięć osób, a nie możesz liczyć na komunikację miejską, rozwiązaniem dla Ciebie będzie nasza wypożyczalnia busów. Posiadamy modele marek Renault Trafic, Opel Vivaro i inne. Aby je prowadzić wystarczy, że będziesz miał prawo jazdy kategorii B. Z nami Ty i Twoja rodzina będziecie podróżować komfortowo.

Solo, racing a może duo transporter? Firma BEMET swoim Klientom oferuje możliwość montażu zabudowy typu autolaweta w większości modeli pojazdów dostawczych, takich marek jak Opel, Fiat, Citroen, Peugeot, Renault, Iveco, Mercedes oraz VW. Długość trapy załadowczej jest uzależniona od rodzaju samochodu ale mieści się w granicach od 2300 do 2900 mm. Wszystkie montowane przez nas pokłady zostały wyposażone w specjalne blokady antykradzieżowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć przykłady zrealizowanych przez nas zamówień, zapraszamy na stronę internetową.

Lubisz jeździć zadbanym oraz czystym samochodem? Oferta naszego sklepu internetowego została stworzona właśnie z myślą o takich kierowcach jak Ty. Sonax Polska proponuje Ci takie produkty jak profesjonalna chemia samochodowa. Wśród naszych kosmetyków do auta znajdziesz preparaty dedykowane desce rozdzielczej, karoserii, szybom, tapicerce oraz felgom i oponom. Ponadto posiadamy także środki dedykowane warunkom zimowym oraz chroniące przed korozją. Zainteresowaliśmy Cię naszą ofertą? W takim razie zapraszamy na naszą stronę.