Osoby zatrudnione są chronione przed nieuczciwymi zagraniami ze stron pracodawców. Do najczęstszych ich grzechów należy nieprzestrzeganie przerw, niepłacenie za nadgodziny czy też utrudnianie wzięcia urlopu czy też nierespektowanie zwolnień lekarskich. Aby walczyć o swoje racje należy być odpowiednio przygotowanym merytorycznie. Kancelaria prawna Anny Grzegorskiej z Wrocławia udziela porad w zakresie szeroko rozumianego kodeksu cywilnego, w tym również regulacji dotyczących rynku pracy. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.

Maciej Sawiński specjalizuje się w prawie między innymi karnym, pracy oraz administracyjnym. W swojej kancelarii w Krakowie, adwokat zajmuje się między innymi sporządzaniem aktów oskarżenia, reprezentacją Klientów przed organami administracji publicznej, a także podczas sporów o zasadność wypowiedzenia stosunku pracy oraz o wysokość wynagrodzenia. Ponadto, świadczy usługi z zakresu obrony Klienta w sprawach wykroczeniowych oraz karnych. Termin spotkania ustalany jest drogą telefoniczną lub mailową.

Jedną z naszych kluczowych propozycji jest występowanie w Państwa interesach z pozwami o odszkodowania za błędy medyczne. Podejmując się prowadzenia tego typu spraw mamy na uwadze ich wyjątkowy, bardzo często bolesny i tragiczny w skutkach charakter. Staramy się więc działać wieloaspektowo, troszcząc się o wypłatę należnego Państwu zadośćuczynienia, które w sytuacji trudnej pozwoli zachować pełną płynność finansową oraz - jeżeli to konieczne - przeznaczyć uzyskane środki na rehabilitację oraz rekonwalescencję.