Maciej Sawiński specjalizuje się w prawie między innymi karnym, pracy oraz administracyjnym. W swojej kancelarii w Krakowie, adwokat zajmuje się między innymi sporządzaniem aktów oskarżenia, reprezentacją Klientów przed organami administracji publicznej, a także podczas sporów o zasadność wypowiedzenia stosunku pracy oraz o wysokość wynagrodzenia. Ponadto, świadczy usługi z zakresu obrony Klienta w sprawach wykroczeniowych oraz karnych. Termin spotkania ustalany jest drogą telefoniczną lub mailową.

Jako kancelaria odszkodowawcza posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o różnym charakterze, związanych z różnymi rodzajami szkód. Zawsze staramy się działać na korzyść Klienta - dostosowujemy strategię działania do jego oczekiwań, stopnia zawiłości i skomplikowania sprawy. Na wsparcie Kancelarii Effect mogą Państwo liczyć zarówno na etapie przygotowywania odpowiedniej dokumentacji, sporządzania i składania wniosków oraz pozwów o wypłatę rekompensaty finansowej, jak również podczas negocjacji.

Nasza kancelaria powstała po to, aby klienci z Bydgoszczy mogli korzystać z kompleksowej obsługi prawnej. Zadbamy o odpowiednią analizę sprawy oraz wybór stosownych środków jej prowadzenia. Zawsze na uwadze mamy dobro naszych klientów oraz obowiązującą etykę zawodową. Podejmujemy się spraw związanych z różnymi gałęziami prawa, przez co możemy stanowić wsparcie dla podmiotów fizycznych oraz gospodarczych. Pełna oferta naszej firmy dostępna jest na stronie internetowej.

Potrzebny Ci niezawodny prawnik od nieruchomości - Warszawa to miasto, w którym czeka na Ciebie doświadczony i profesjonalny specjalista. Nasza propozycja jest skierowana w stronę wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty najlepszej na rynku. Dołożymy starań, aby każdy klient był zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu. Doświadczenie, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta powoduje, że przychodząc do nas możesz skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika od nieruchomości w Warszawie.