Potrzebujecie Państwo profesjonalnego lektora do odczytu książki, reklamy czy choćby zapowiedzi antenowej? Bank głosów, jaki znajdziecie w asortymencie Digital Beast pozwoli Wam wybrać wokal odpowiedni do tego, by optymalnie zilustrował konkretne, przygotowane przez Was treści. Nagrania realizujemy w pełni samodzielnie, troszcząc się również o ich zaawansowanie produkcyjne, w co wchodzi między innymi mastering oraz miks. Fizyczną siedzibę naszego przedsiębiorstwa możecie Państwo znaleźć w Warszawie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni Empir z Poznania, która zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych materiałów dla firm, takich jak katalogi, broszury, foldery oraz wiele innych. Nasze usługi obejmują projekt graficzny, skład, prace introligatorskie oraz wykonywanie materiałów metodą offsetową.

Korzystamy ze sprawdzonych metod i nowoczesnego sprzętu. Zajmujemy się szeroko pojętą reklamą w Świdniku (obok Lublina), m.in. produkcją i serwisem plandek samochodowych, na łodzie oraz płacht gospodarczych, a także nadrukiem na szkle, tekturze, płytach z tworzywa sztucznego, frontach meblowych. Sprawdź naszą ofertę!

Jesteśmy firmą zajmującą się kontrolą i optymalizacją Twoich kosztów kampanii reklamowych. Nasz instytut audytu mediowego świadczy również usługi z zakresu benchmarkingu oraz monitoringu środków masowego przekazu. Chcemy dla Ciebie jak najlepiej, dlatego zajmiemy się negocjowaniem korzystnych dla Twojej firmy warunków umów z domami medialnymi.

Akcje marketingowe na targach, w bankach, placówkach oświatowych czy hipermarketach to specjalność naszych hostess. Promotorzy sprzedaży chętnie zajmą się przygotowaniem dla Państwa degustacji, eventów reklamowych, rozdawaniem gratisów czy ulotek - jesteśmy otwarci także na indywidualne pomysły reklamowe naszych klientów.

Wykonujemy między innymi sztandary, proporce i szarfy zgodnie z wymaganiami oraz projektami graficznymi naszych Klientów. Chętnie też doradzamy w zakresie grafiki i efektu wizualnego. Podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Zapewniamy profesjonalizm i perfekcyjne wykonanie zlecenia.

Oferujemy dekoracyjne etui wykonane z tektury introligatorskiej. Eleganckie pudełko na długopis posiada zamknięcie na magnesy. Tak opakowane pióro będzie idealnym prezentem lub elementem wzmacniającym identyfikację wizualną firmy - na etui można bowiem nadrukować logo spółki. Wnętrze opakowania wykonane jest z pianki oraz atłasu.

Za pośrednictwem naszego serwisu internetowego możliwe jest zamieszczanie ofert dotyczących chęci kupna oraz sprzedaży przedmiotów, a także wykonania usług na terenie Wrocławia. Ogłoszenia darmowe dotyczą chociażby licznych propozycji pracy, a także możliwości wynajmu nieruchomości czy sali konferencyjnej.