Słodycze lubi niemalże każdy, jednakże nie każdy docenia smak i aromat faktycznie luksusowych produktów. Najlepsze lody znajdziecie Państwo jednak wśród propozycji marki Grycan. Warto przekonać się do skosztowania odrobiny elegancji po to, aby poznać całkowicie nową jakość deseru i popołudniowej przyjemności.

Sprzedawanymi przez nas produktami można uzupełniać desery lodowe, owocowe, dodawać do serwowanej w kawiarni kawy itd. Szczególnie polecana słomka ptysiowa oblana gęstą polewą toffi nadaje się także do jedzenia bez dodatkowych łakoci. Sama w sobie jest słodka, przyjemnie rozpływa się na języku. W Makorogowo można zamówić kilogramowe opakowania w różnych nakładach. Duże cukiernie najczęściej wybierają całe palety, które dowozimy pod wskazany adres w wyznaczonym czasie. Zachęcamy do składania zamówień.

Przedstawiamy urządzania do Sous Vide, markę rekomendującą urządzenia do pakowania próżniowego nowej generacji. Oferujemy najwyższą jakość pakowaczek próżniowych do zabezpieczania żywności przed zbyt wczesnym zepsuciem się. Oferujemy urządzenia do użytku domowego, jak również gastronomicznego, dedykowane większym ilościom.

W naszym organizmie żyją miliony drobnoustrojów, bez których niemożliwym byłoby prawidłowe funkcjonowanie wielu organów. Do najczęściej występujących należą pałeczki kwasu mlekowego Lactobacillus. Te przyjazne bakterie żyją w wewnętrznych ścianach pochwy i odpowiedzialne są za zakwaszenie jej środowiska. Kiedy dochodzi do zaburzenia odpowiedniego pH, pojawiają się kłopotliwe infekcje. Do ich najczęstszych objawów należy swędzenie i pieczenie miejsc intymnych. W celu zwalczenia tego schorzenia stosuje się probiotyki. Dowiedz się więcej szczegółów na stronie Ellen.

Jesteśmy firmą, która zajmuje się działalnością z zakresu branży spożywczej i sprzedaje swoje produkty głównie w sklepach wielkopowierzchniowych i mniejszych osiedlowych sklepikach. Przygotowywane przez nas gotowe obiady do domu, są smaczne i bardzo pożywne, dzięki czemu trafiają w gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Jeśli zaopatrzyli się Państwo w ekspres z wyższej półki, to z pewnością poszukują teraz wyjątkowych produktów, które pozwolą na zrobienie filiżanki energetyzującego napoju o doskonałych walorach smakowych. Samowar posiada w swojej ofercie szeroką gamę kaw ziarnistych w bardzo atrakcyjnych cenach. Są one importowane zza granicy i przechowywane w hermetycznie zamkniętych opakowaniach. Dzięki temu, ziarna nie wietrzeją i nie tracą swoich właściwości, ani charakterystycznej nuty zapachowej. Zapraszamy!

Produkty z naszej oferty pozwalają cieszyć się pełnią smaku prawdziwych owoców nawet w sezonie jesiennym lub zimowym. Odpowiednio słodka konfitura z brzoskwiń zawiera w sobie wszystko co najlepsze z natury, jest bogata w wartości odżywcze i doskonale uzupełni zarówno desery, domowe wypieki oraz śniadanie.

Prezentujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne w zakresie obróbki żywności. Mieszałka do mięsa o wysokiej pojemności znacząco przyspieszy i ułatwi obróbkę do dań i wyrobów różnego rodzaju. Jesteśmy uznanym producentem i dostawcą artykułów dla branży spożywczej. Zaopatrują się u nas sklepy, hurtownie, garmażerki i inne.

Chcesz cieszyć się bogatym smakiem najlepszej jakości podgrzybków oraz borowików przez cały rok? Polecamy nasze grzyby mrożone, całe, w kostce lub blanszowane. Produkty te zachowały swoje dobroczynne wartości odżywcze oraz bogaty smak. Dzięki nim możesz przygotowywać swoje ulubione pierogi, zupy lub sosy przez również poza sezonem.