Zastanawiasz się nad tym, co może dać ci w życiu CCNA? Poziom Associate to możliwość rozwinięcia własnych kompetencji i potwierdzenia, że dysponujesz nie tylko wiedzą podstawową. Nasze kursy na tym poziomie zostały stworzone w odpowiedzi na nieustannie zmieniające się kryteria i standardy rynku. Jeżeli jednak nie czujesz się przygotowany, aby od razu przystąpić do egzaminu Associate, to serdecznie zapraszamy do udziału w kursie dla początkujących - Entry. Zadbaj o swoje wykształcenie i przygotowanie do zawodu.

Wszyscy dobrze wiemy, że język angielski jest niezbędny do funkcjonowania we współczesnym świecie. Dlatego w Idioma organizujemy przeróżne kursy i korepetycje, w tym te specjalistyczne - dla żołnierzy, marynarzy czy inne branżowe. Stosujemy efektywne metody, dzięki którym uczymy świadomego zapamiętywania materiału. Nasza szkoła językowa w Szczecinie proponuje zajęcia dla dzieci i dorosłych. Dla każdej grupy przygotowaliśmy osobny program i zróżnicowane materiały. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Oferujemy profesjonalne szkolenia dla kierowców, którzy chcą uzyskać kwalifikacje do kierowania maszynami budowlanymi, ziemnymi oraz drogowymi. Kurs na koparko ładowarki obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną. Po ich pozytywnym zdaniu słuchacz uzyskuje świadectwo ukończenia oraz książkę operatora wszystkich lub wybranych klas.

Jednym z najlepszych pomysłów na życiowy sukces są studia magisterskie. Nasza wyższa szkoła oferuje studia z informatyki w swoich oddziałach dostępnych w Warszawie. Studia (również podyplomowe) są warte polecenia dla każdego pasjonata informatyki oraz wszystkich zainteresowanych takim kierunkiem. Zapraszamy!