Nasza firma uznawana jest za eksperta w kompleksowej obróbce metali skrawaniem. Dlatego szlifowanie płaszczyzn zleca nam wiele przedsiębiorstw produkujących maszyny i działających w przemyśle metalurgicznym. W Metal Technology wygładzamy powierzchnie, prowadnice korpusów, pryzmy kątowe, a także koła zębate. Podejmujemy się także ostrzenia m.in. noży gilotynowych.

Dostarczamy rozwiązania znanego i cenionego w branży producenta - marki Festo. Produkty wyróżniają się zastosowaniem rozwiązań, umożliwiających automatyzację procesów przemysłowych oraz produkcji. Wszystkie rozwiązanie są tworzone z myślą o zwiększeniu wydajności. Jesteśmy dzięki temu w stanie dostarczyć produkty wpływające na poprawę płynności i jakości pracy urządzeń. Z chęcią również doradzimy, które z naszych technologii będą najbardziej optymalne dla Państwa inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

Szwajcarskie przedsiębiorstwo Verpama AG jest rozpoznawalną marką wśród firm, działających w branży spożywczej, farmakologicznej oraz w wielu innych gałęziach. Zaprojektowana przez nie maszyna do produkcji opakowań kartonowych zapewnia szybkie składanie i sklejanie pudełek, co znacznie usprawnia przebieg procesów produkcyjnych. AWM-PAK zajmuje się dystrybucją, wdrażaniem oraz serwisowaniem tego rodzaju urządzeń, dzięki czemu również Twój zakład zyska profesjonalne i niezawodne wsparcie. Sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Można w niej znaleźć niezawodny czujnik ruchu, który pozwoli np. na automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia ledowego. Dzięki niemu można zaoszczędzić wiele energii elektrycznej. Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź naszą oficjalną stronę internetową. podaną w adresie powyżej. Z nami zakup będzie udany. Nie czekaj i zapoznaj się z szeroką gamę innych naszych produktów. Nasz cały asortyment jest dostosowany do Państwo potrzeb. Serdecznie zachęcamy.

Wynajem i sprzedaż wózków widłowych - całkowicie sprawne i niezawodne sprzęty, atrakcyjne stawki cenowe oraz profesjonalna obsługa są tym, co możemy zapewnić wszystkim naszym klientom. Decydując się na nawiązanie z nami współpracy możesz być pewien, że spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym względem. Przyjdź do nas i przekonaj się jak dobra jest nasza oferta.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziesz różnego rodzaju zamki do skrzynki, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na rynku. To elementy wysokiej jakości, które jednocześnie są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Pełnią swoją funkcję idealnie w każdej sytuacji, zabezpieczając dany pojemnik. To również estetyczne wykończenie każdego zbiornika. Chcesz dowiedzieć się więcej? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z nami bądź odwiedź naszą oficjalną witrynę internetową.

Nasza firma działa już od 2001 roku, stale poszerzając zakres świadczonych usług. Zaczynaliśmy od dorabiania kluczy i sprzedaży zamków oraz kłódek. Dziś zajmujemy się również szewstwem, tworzeniem pieczątek i grawerowaniem laserowym.. Działamy zgodnie z sugestiami naszych klientów, dzięki czemu nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna i zgodna z ich życzeniami. Pragniemy zaprezentować również system Masterkey, który pozwala na otworzenie wszystkich pomieszczeń w danym budynku za pomocą jednego klucza. Sprawdź na naszej stronie internetowej tę niezwykle praktyczną ofertę.

Wykorzystanie energii słonecznej jest coraz bardziej efektywne, a przy tym wymaga coraz niższych nakładów finansowych. W rezultacie ogniwa fotowoltaiczne przestały być postrzegane jako produkty z wyższej półki, dostępne nie dla każdego, ale jako jedna z możliwości, z której korzysta coraz więcej osób. Przedsiębiorstwo Hymon specjalizuje się właśnie w wykorzystywaniu energii słonecznej i poleca zakup niezwykle wydajnych ogniw fotowoltaicznych dla swojego domu prywatnego, a także dla innych obiektów. Hymon zaprasza!

Liczba rachunków, kwitów i dokumentów powstałych w wyniku prosperowania Państwa przedsiębiorstwa sprawiła, że rozglądacie się za cyfrową aplikacją, która pozwoli Wam w pełni je uporządkować? Nasz program to rozwiązanie, dzięki któremu każda księga przychodów i rozchodów wreszcie nabierze transparentności i przejrzystości. Wszystko to w wyniku starannie posegregowanych treści, które bez żadnego problemu będziecie Państwo mogli odszukać - dużo prościej niż poprzez wertowanie sterty kartek. Polecamy!

W ofercie firmy czeka na Państwa system kolejkowy Q-matic, który należy do efektywnych i niedrogich rozwiązań. Znajduje zastosowanie w placówkach publicznych, bankach, aptekach, na pocztach i wielu innych miejscach. To doskonałe wyjście dla przedsiębiorców oraz osób prowadzących punkty handlowo-usługowe.

Jesteśmy doświadczoną firmą, która specjalizuje się w produktach takich jak zabezpieczenia przeciwpożarowe. Oferowane artykuły są zgodne ze wszelkimi standardami ochrony BHP. Nasze zabezpieczenia, jak systemy oddymiania czy sygnalizacji pożaru, to niezawodne produkty najwyższej jakości. Sprawdź nasze wszystkie usługi.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży urządzeń do używania energii oraz jej rozdziału. Dostępna aparatura elektryczna to m.in. bezpieczniki, wyłączniki, różnego rodzaju styczniki, urządzenia pomiarowe czy rozwiązania modułowe. Dodatkowo dysponujemy również takimi akcesoriami jak szyby montażowe oraz zaciski szczękowe.

Jesteśmy firmą oferującą rozwiązania z zakresu technologii stomatologicznych. Prowadzimy serwis turbin i naprawiamy produkty takich firm jak, m.in. Bien Air, Sirona, Midwest czy NSK. Zapraszamy do naszej siedziby, która mieści się w Warszawie, gdzie oprócz usług naprawczych, sprzedajemy rotory do najpopularniejszych modeli urządzeń na rynku.

Sprzedajemy profesjonalne narzędzia skrawające i pomiarowe. Gratowanie jest procesem usuwania ostrych pozostałości materiału, do których wykonywania również posiadamy odpowiednie akcesoria, a także części do nich. Szczególnie jest to istotne w firmach, zajmujących się obróbką metali oraz tworzyw sztucznych.

Nieważne, jakie dokładnie słupki masz w swoim ogrodzeniu: znajdziemy taki napęd, który będzie doskonale pasował do Twojego wjazdu. Już teraz zdecyduj, czego chcesz: czy skrzydła mają się rozwierać, czy może przesuwać? Jaka opcja będzie lepszą wizytówką Twojego domu? Kiedy już postanowisz, zgłoś się do nas: montaż siłowników do bramy załatwimy szybko i sprawnie.

Jedną z proponowanych przez nas grup produktów są profesjonalne kamery bezprzewodowe. Proponujemy wyłącznie asortyment, co do którego jesteśmy całkowicie pewni, że nie zawiedzie on niczyich oczekiwań. Nie inaczej jest także w tym przypadku. Nasze produkty sprawdzają się w telewizji przemysłowej w całej Polsce.

Jeśli chcesz mieć stały dostęp do archiwum swojej firmy, to mamy na to sposób. Digitalizacja dokumentów umożliwia wprowadzenie ich poprzez specjalną platformę do komputera. Możesz je segregować, tworzyć oddzielne foldery i opisywać. Dzięki temu dużo szybciej znajdziesz niezbędne pliki i zyskasz wolne miejsce w swoim biurze.

Jedną z realizowanych przez naszą firmę usług jest produkcja elektroniki. Jeżeli liczy się dla Ciebie profesjonalna współpraca na najwyższym poziomie, nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. W naszym przedsiębiorstwie zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania technologicznie. To właśnie ich zaangażowanie i trud włożony w pracę powodują, że montaż SMD i THT stał się naszą specjalnością. Jeżeli chcesz przekonać się o tym osobiście, skorzystaj z naszych usług w tym zakresie.

Tylko w naszym asortymencie znajduje się najlepsza blacha nierdzewna, która odznacza się najwyższą jakością oraz solidnością. To materiał, który został wybrany specjalnie dla naszych klientów. Dlatego zapraszamy wszystkie osoby, którym zależy na produktach najwyższej klasy - do skorzystania z naszej oferty.

Proponujemy ekonomiczne urządzenie grzewcze, przystosowane do większych powierzchni. Kocioł Agro Max może być wykorzystany do ogrzewania okazałego domu jednorodzinnego lub małego budynku przemysłowego. Sprzęt jest wyposażony w czujnik spalin, co zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa użytkowników.

Nasze przedsiębiorstwo opiera swoje działania na bogatej wiedzy technicznej, długoletniemu doświadczeniu oraz na nowoczesnym zapleczu technologicznym. Wykonywana przez nas obróbka metali CNC przebiega sprawnie, szybko oraz precyzyjnie, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność pełnego odwzorowania modelu czy też projektu. Wykonujemy frezowanie, toczenie, skrawanie, spawanie.

Gorąco polecamy Państwu nasze etykieciarki oraz inne systemy etykietowania. Proponowane przez nas produkty cechują się dużą bezawaryjnością oraz skutecznością. Sprzęty sprzedawane przez naszą firmę występują w wielu rodzajach i typach. Szeroki asortyment produktów sprawi, że z łatwością znajdą Państwo poszukiwany produkt.

Nowoczesny handel jest oparty o profesjonalne oznaczenia, które na małej powierzchni są w stanie zgromadzić jak największą ilość informacji cyfrowych o produkcie. Takimi są na przykład kody kreskowe. Sprzętem do ich produkcji oferowanym przez firmę HIT - Kody Kreskowe, jest przenośna drukarka etykiet, która pozwoli również na tworzenie innego rodzaju oznaczeń.

Płyny o charakterze chemicznym wymagają specjalistycznych pojemników do magazynowania oraz dystrybucji. W tym celu sprawdzą się oferowane przez nas zbiorniki do nawozów. zostały one wykonane z polietylenu, który zapewnia doskonałą wytrzymałość pojemników. W asortymencie posiadamy modele zarówno jedno-, jak i dwupłaszczowe.

Znakomicie przy wypieku pieczywa cukierniczego sprawdzi się piec tunelowy. Jest to bardzo wydajne urządzenie, które dzięki ruchomej powierzchni do pieczenia zapewnia wypiek nawet bardzo dużych ilości pieczywa. Dodatkowo maszyna gwarantuje najwyższą jakość wypieku oraz niewielkie koszty eksploatacyjne.