Niemowlęta są niezwykle narażone na alergie i infekcje - warto więc zawczasu zadbać o zminimalizowanie ryzyka i otoczyć dziecko tylko przedmiotami całkowicie dla niego bezpiecznymi. Jeśli chodzi o okrycie, doskonale sprawdzają się tu kocyki bambusowe. Przędza, z której są wykonane, jest termoregulacyjna: chłodzi, gdy jest ciepło i grzeje, gdy jest zimno. Do tego materiał został wzbogacony jonami srebra, które działają antybakteryjnie i zapobiegają rozwojowi roztoczy.

Celem prowadzonej przez nas działalności jest zapewnienie przyszłym rodzicom możliwości kompleksowego przygotowania się na przyjście na świat swojego maluszka. Sklep Pikabu to miejsce, w którym znajdziecie bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu akcesoria, bez których z całą pewnością nie będziecie mogli się obejść. Z myślą o rozrywce dziecka oraz o tym, aby zapewnić mu odpowiednie warunki do rozwoju w naszej ofercie znalazły się m. in. doskonałe zabawki dla niemowlaka, dzięki którym z pewnością będzie bardzo spokojny i szczęśliwy.

Przedstawiamy innowacyjną terapię Biofeedback ukierunkowaną na rozwój umiejętności koncentrowania uwagi. Choć opracowano ją z myślą o dzieciach, z zajęć korzystać mogą też dorośli, na przykład sportowcy. Metodę prowadzi poradnia pedagogiczna w Warszawie, Edu Brain. Dowiedz się, jak ty mógłbyś skorzystać z Biofeedback.

Sklep prowadzi sprzedaż artykułów odzieżowych dla najmłodszych. Wśród konfekcji znajdują się również podkolanówki niemowlęce uszyte z delikatnej bawełny z dodatkiem tworzy elastycznych. Produkt zapewnia komfort termiczny i wygodę. Delikatna gumka zapobiega zsuwaniu się materiału. Można wybierać spośród różnych kolorów.

Zapraszamy dziewczynki i chłopców na zajęcia indywidualne oraz grupowe, podczas których oswoją się z wodą. Nauka pływania dla dzieci odbywa się na basenie w Gdyni. Ofertę kierujemy do maluchów od 3 roku życia, a także dla osób trochę starszych, do 18 roku życia. Możemy poprowadzić kurs od podstaw, ale także skupić się na udoskonaleniu techniki tych, którzy znają już crawla lub żabkę.

W naszym sklepie znajdziesz ogromny wybór produktów, dzięki którym cała rodzina będzie miała świetną zabawę. Gra boso przez świat to obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika rywalizacji przy planszy. Oferujemy również układanki oraz łamigłówki zarówno dla starszych, jak i najmłodszych członków rodziny.

W swojej bogatej ofercie oprócz szkoleń zawodowych oraz kursu English Business posiadamy także wyjątkową ofertę szkoleń z języka angielskiego dla firm na terenie Warszawy. Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, która pomoże Państwu w sposób skuteczny i szybki nauczyć Państwa pracowników poprawnej komunikacji w języku angielskim. Nasze kursy angielskiego dla firm to korzyści nie tylko dla pracowników, ale również dla całej firmy. Podniesione kwalifikacje z pewnością zaowocują kolejnymi sukcesami.

Prezentujemy wysokiej jakości foteliki samochodowe! W naszej ofercie znajdą Państwo praktyczne rozwiązania na wycieczki zarówno z mniejszymi, jak i większymi dziećmi. Wszystkie dostępne w naszej ofercie foteliki odznaczają się wysokim poziomem bezpieczeństwa i funkcjonalnością, co jest zasługą świetnej jakości komponentów i materiałów użytych do ich produkcji.