Maciej Sawiński specjalizuje się w prawie między innymi karnym, pracy oraz administracyjnym. W swojej kancelarii w Krakowie, adwokat zajmuje się między innymi sporządzaniem aktów oskarżenia, reprezentacją Klientów przed organami administracji publicznej, a także podczas sporów o zasadność wypowiedzenia stosunku pracy oraz o wysokość wynagrodzenia. Ponadto, świadczy usługi z zakresu obrony Klienta w sprawach wykroczeniowych oraz karnych. Termin spotkania ustalany jest drogą telefoniczną lub mailową.

Jako kancelaria odszkodowawcza posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw o różnym charakterze, związanych z różnymi rodzajami szkód. Zawsze staramy się działać na korzyść Klienta - dostosowujemy strategię działania do jego oczekiwań, stopnia zawiłości i skomplikowania sprawy. Na wsparcie Kancelarii Effect mogą Państwo liczyć zarówno na etapie przygotowywania odpowiedniej dokumentacji, sporządzania i składania wniosków oraz pozwów o wypłatę rekompensaty finansowej, jak również podczas negocjacji.

Nasza kancelaria powstała po to, aby klienci z Bydgoszczy mogli korzystać z kompleksowej obsługi prawnej. Zadbamy o odpowiednią analizę sprawy oraz wybór stosownych środków jej prowadzenia. Zawsze na uwadze mamy dobro naszych klientów oraz obowiązującą etykę zawodową. Podejmujemy się spraw związanych z różnymi gałęziami prawa, przez co możemy stanowić wsparcie dla podmiotów fizycznych oraz gospodarczych. Pełna oferta naszej firmy dostępna jest na stronie internetowej.

Nasza Kancelaria w Gdyni oferuje czynności notarialne w szerokim zakresie. Opieramy się na szczegółowych zapisach i dyrektywach i spełniamy w pełni oczekiwania Osób szukających pomocy. Celem naszych działań jest jego przygotowanie, usystematyzowanie, ugruntowanie oraz potwierdzenie prawidłowości poszczególnych kroków prawnych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu.

Nasi adwokaci zajmują się między innymi sprawami dotyczącymi sporów z instytucjami finansowymi oraz roszczeniami inwestorów. Każdy prawnik pracujący w ich kancelarii w Tarnowie świadczy usługi z zakresu nieuczciwych praktyk rynkowych, kredytów konsumenckich oraz opłat likwidacyjnych. Zapraszamy do kontaktu!