Schorzenia układu dokrewnego w wieku przedrozrodczym mogą mieć poważne konsekwencje w dorosłym życiu. Wśród takich chorób wyróżnia się niskorosłość, spowodowaną niedoborem hormonu wzrostu. Często problem wykrywany jest w wieku przedszkolnym, gdyż wcześniej nie można zaobserwować objawów. Niska masa urodzeniowa niemowlęcia powinna poddana dokładnej obserwacji, gdyż może być sygnałem, że poziom somatropiny jest zbyt niski. Endokrynolog dziecięcy dr Alicja Korpysz zajmuje się w swojej warszawskiej klinice diagnozą i leczeniem tego oraz innych zaburzeń działania układu dokrewnego.

Perfect Dent to gabinet dentystyczny, który stanowi miejsce, gdzie znajdziecie pomoc ze strony naszych specjalistów, którzy zadbają o zdrowy i naturalny wygląd Waszego uzębienia, jak na przykład pozostający do dyspozycji naszych klientów nasz profesjonalny i wykwalifikowany stomatolog. Bielsko Biała jest miastem, gdzie znajdziecie naszą klinikę.

Sklep oferuje niemające odpowiednika na polskim rynku Perły Księżniczki. Są to specjalne globulki dopochwowe oparte na zielarskiej medycynie azjatyckiej. Są polecane szczególnie osobom, które cierpią na częste infekcje dróg rodnych, oraz są na nie narażone poprzez np. korzystanie z saun lub basenów oraz kontakty z wieloma partnerami seksualnymi.

Postawiliśmy sobie za cel dostarczanie na rynek doskonałego sprzętu medycznego, który znajdzie zastosowanie zarówno w obiektach zajmujących się działalnością w ochronie zdrowia i życia, jak również osobom zajmującym się domową opieką nad chorym. W szerokim asortymencie przygotowanym przez sklep internetowy Resmed znalazły się m. in. maski do aparatów CPAP, które przeznaczone są do wentylacji nieinwazyjnej. Dzięki nim możliwe jest podniesienie wentylacji płuc, a tym samym wsparcie układu oddechowego w pozyskiwaniu tlenu.

Wykonuję zabiegi, które przynoszą ulgę w bólu. Fizjoterapia jest skuteczną metodą leczenia i profilaktyki schorzeń układu ruchu. Gabinet "Condylus" powstał w 2001 roku w Bydgoszczy i od tamtej pory działa nieprzerwanie, indywidualnie dobierając metody leczenia każdego pacjenta. Wśród leczonych dolegliwości można wymienić, m.in. bóle kręgosłupa.

Niektóre schorzenia wymagają stosowania wyniszczających florę bakteryjną leków. Dlatego też zwykle z nimi stosuje się tak zwany probiotyk. Dostaniesz go między innymi w naszym sklepie Now Foods. Preparaty te zawierają mikroorganizmy, które mają za zadanie wywierać wpływ na poszczególne obszary organizmu. Bakterie takie odpowiadają między innymi za poprawne funkcjonowanie przewodu pokarmowego, między innymi za trawienie jedzenia. Wspieranie własnego mikrobiomu, szczególnie przy antybiotykoterapii ma ogromne znaczenie w poprawnym funkcjonowaniu organizmu.

Osoby nie radzące sobie z różnymi sytuacjami powstałymi w domu, pracy, związku, mogą uzyskać poradę i farmakologiczną pomoc w naszym gabinecie. Psychiatra przyjmuje w Warszawie, gdzie w wygodnym gabinecie stara się pomóc w takich sytuacjach jak: lęki, fobie, zaburzenia odżywiania, różnego rodzaju nerwice, depresja (również dwubiegunowa). Czasem wizyta u lekarza zostaje zamieniona w psychoterapię, gdy nie wymagane jest wsparcie medykamentów. Wykonywane są także zabiegi akupunktury.

Jesteśmy placówką kształcenia ustawicznego, która posiada swoje sale dydaktyczne w Zalasewie oraz Poznaniu. Jednym z oferowanych przez nas kursów jest pierwsza pomoc dla firm i instytucji. Przeprowadzamy szkolenia podstawowe dla nowo zatrudnionych pracowników, kursy aktualizacyjne oraz kursy dedykowane specjalnie wyznaczonym pracownikom zakładów.

Nasza sklep z odżywkami powstał po to, aby dostarczyć Ci wszystkiego, co niezbędne do wzbogaconej w proteiny diety. W naszym asortymencie posiadamy produkty dla sportowców, jak również dla osób, które ćwiczą na siłowni, a także inne sporty. W naszych katalogach znajdziesz między innymi suplementy diety, aminokwasy, odżywki białkowe itp. Zapraszamy!

Oferujemy szeroki zakres usług dentystycznych. Nasi lekarze zajmują się protetyką, chirurgią, leczeniem kanałowym, wybielaniem zębów. Pierwszym etapem wszystkich tych prac jest diagnostyka, którą również przeprowadzamy. Przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Stomatolog pracuje w okolicach Piły, w miejscowości Wysoka.

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o tym, aby zapewnić Wam dostęp do profesjonalnego sprzętu medycznego, który sprawdzi się zarówno w obiektach zajmujących się opieką zdrowotna, jak również u osób sprawujących domowa opiekę nad chorym. W szerokim asortymencie znalazły się m. in. świetne aparaty do bezdechu sennego i maski nosowe CPAP, które służą do nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej. U nas znajdziecie rozwiązania w wielu rozmiarach.

W naszej ofercie znajdują się zdrowe zamienniki przekąsek, które można również dodać do codziennie spożywanych dań - są nimi oczywiście orzechy! Sklep proponuje szeroki wybór, jeśli chodzi o rodzaje - można zakupić zarówno włoskie, jak i pistacje czy laskowe. Dodatkowo, w ofercie znajdują się również nasiona - np. chia.

Oferta naszego ośrodka skierowana jest do osób walczących z trudnościami życiowymi, niepokojami, fobiami oraz uzależnieniami. Pomoc, jaką świadczy polski psychoterapeuta, odbywa się w ramach zajęć indywidualnych oraz grupowych. Mogą w nich wziąć udział osoby z problemami oraz ich bliscy, których również dotknęły konsekwencje zachowań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych ekologicznych smarowideł - doskonałych zarówno na śniadanie, jak i na podwieczorek. Kupisz u nas masło kokosowe w różnych wersjach, m.in. z dodatkiem orzechów laskowych. Łatwo się je rozsmarowuje i nie musi stać w lodówce. Zachęcamy również do skosztowania naszego musu z białych, słodkich migdałów.