Zastanawiasz się nad tym, co może dać ci w życiu CCNA? Poziom Associate to możliwość rozwinięcia własnych kompetencji i potwierdzenia, że dysponujesz nie tylko wiedzą podstawową. Nasze kursy na tym poziomie zostały stworzone w odpowiedzi na nieustannie zmieniające się kryteria i standardy rynku. Jeżeli jednak nie czujesz się przygotowany, aby od razu przystąpić do egzaminu Associate, to serdecznie zapraszamy do udziału w kursie dla początkujących - Entry. Zadbaj o swoje wykształcenie i przygotowanie do zawodu.

Jednym z najlepszych pomysłów na życiowy sukces są studia magisterskie. Nasza wyższa szkoła oferuje studia z informatyki w swoich oddziałach dostępnych w Warszawie. Studia (również podyplomowe) są warte polecenia dla każdego pasjonata informatyki oraz wszystkich zainteresowanych takim kierunkiem. Zapraszamy!

Specjalizacją naszego zespołu jest pośrednictwo pracy i pomoc w sprawnym przebiegu procesu, jakim jest zatrudnienie cudzoziemca w Polsce. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w kwestiach związanych z uzyskiwaniem niezbędnych pozwoleń i dokumentów do pracy. Wszystkie podejmowane przez nas czynności wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.