Zapraszamy do zapoznania się z dostępnym na stronie naszego zakładu asortymentem, wykonanym z kamienia naturalnego o doskonałych parametrach technicznych oraz właściwościach użytkowych. Szczególną popularnością cieszą się parapety marmurowe. Każdy wyrób jest unikalny, może też być docięty na wymiar. Bardzo dobrze znoszą kontakt z wodą oraz zróżnicowanymi temperaturami. W rezultacie, montuje się je zarówno w obiektach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej oraz na zewnątrz. Z łatwością można utrzymać je w czystości.

Od 30 lat staramy się świadczyć profesjonalne usługi związane z pochówkiem zmarłych. Wspieramy rodzinę w organizacji ceremonii pożegnania zmarłego. Nasz zakład pogrzebowy pomaga klientom załatwić wszystkie formalności związane z ceremonią. Pomagamy całodobowo w transporcie zwłok z każdego miejsca w Polsce. W naszych siedzibach, m. in. na Woli w Warszawie, jest możliwość wyboru trumien i urn.

Firma oferuje usługi w zakresu wsparcia obcokrajowców w uzyskiwaniu zezwoleń na legalne mieszkanie i pracowanie na terenie Polski. Karta pobytu w Warszawie przyznawana jest przez mazowieckiego wojewodę na wniosek cudzoziemca. Wydana może zostać na stałe lub na czas określony w zależności od treści złożonego wniosku.

Nasza firma sprzedaje akcesoria sakralne duchownym i osobom świeckim. Prowadzona przez nas hurtownia chrześcijańska oferuje dewocjonalia, ikony, książki o tematyce religijnej, figurki świętych patronów, różańce, naczynia liturgiczne bądź alby lektorskie. W sklepie internetowym znaleźć można wiele prezentów dla bliskich, np. kubki, poduszki, ramki do zdjęć, suszone owoce, herbaty oraz kawy.