Dzięki nam emisja akcji Państwa firmy przebiegnie sprawnie i korzystnie, bez przykrych następstw. Zapewniamy profesjonalną pomoc i obsługę, jak również asystę przed, w trakcie i po emisji. Należy pamiętać, że obecność na parkiecie należy być monitorowana i odpowiednio analizowana. Serdecznie zapraszamy.

Nasze biuro rachunkowe w Dąbrowie Górniczej oferuje kompleksowe usługi Klientom Biznesowym prowadzącym zarówno duże jak i małe przedsiębiorstwa. Reprezentujemy Państwa przed Sądami, Urzędem Skarbowym oraz ZUS. Współpracuje z nami adwokat Mgr Maciej Śmigiel, który sprawuje nadzór nad naszą działalnością. Oferujemy naszym Klientom pomoc prawną z zakresu kodeksu cywilnego, gospodarczego i karnego. Zajmujemy się sprawami dotyczącymi odszkodowań i zadośćuczynień, ochrony dóbr osobowych oraz wyroków łącznych.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. taką usługę jak sprzątanie biur. Siedlce to miasto, w którym ceni się dyskretną, szybką i rzetelną pracę. Ogromne zaufanie jakim darzą nas klienci jest najlepszym potwierdzeniem, że oferujemy właśnie takie, wysokiej jakości usługi. Zajmujemy się sprzątaniem bieżące i sprzątaniem zasadniczym, myjemy okna i inne powierzchnie, a także zaopatrujemy biura w podstawowe środki sanitarne i środki czystości. Polecamy nasze profesjonalne i najlepsze sprzątanie. Serdecznie zapraszamy!

Na naszej stronie znajdziecie państwo dział poświęcony niszczeniu dokumentów. Jest to miejsce, w którym znajdziecie państwo wszelkie możliwe informacje na temat tego, jak działać, aby niszczenie danych na nośnikach przenośnych, jak płyty i dyski, oraz niszczenie dokumentów w tradycyjnej postaci papierowej było procesem gwarantującym bezpieczeństwo w państwa firmie.

Utylizacja dokumentów dotyczy nie tylko przedsiębiorstw czy zakładów przemysłowych. Dokumenty generowane są podczas budowy, remontu, a także w każdej innej czynności księgowej - po prostu wszyscy jesteśmy producentami śmieci. Możliwość redukowania negatywnego wpływu na środowisko jest niezwykle cenna. Firmaposiada wszelkie zezwolenia potwierdzające jej kompetencje w tym zakresie.

Osoby spłacające wiele rat w ciągu jednego miesiąca mogą ułatwić sobie zarządzanie wydatkami. Konsolidacja kredytów to połączenie kilku rat w jedną - takie rozwiązanie pozwala szybciej zorientować się w swoich wydatkach. Dodatkowo, metoda ta sprawia, że nie zapomnimy o żadnej oczekującej płatności, ponieważ wszystkie są realizowane za jednym zamachem.

Nasza oferta to zupełnie niezależne od instytucji, prywatne pożyczki społecznościowe - pozabankowe. To doskonała alternatywa dla często trudno osiągalnych kredytów. Zapraszamy do składania wniosków przez Internet. Mamy duże możliwości finansowania, dzięki czemu nie musimy obciążać naszych Klientów wysokim oprocentowaniem.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Unobrand, która zajmuje się usługami związanymi z poligrafią i nie tylko. Wśród wykonywanych przez nas usług znajduje się co-packing i konfekcjonowanie, czyli dobieranie towaru w odpowiednie paczki. Zajmujemy się dodawaniem próbek i gratisów, tworzeniem multipaków, pakowanie zestawów oraz wiele innych opcji tej usługi, co pozwala nam na spełnienie oczekiwań każdego z naszych Klientów.

Jeśli planują Państwo spotkanie firmowe z osobami na najwyższym szczeblu, to sala klubowa, którą mamy w naszej ofercie będzie do tego idealnym miejscem! Łączy ona aurę elitaryzmu z przyjemnością, przez co pomimo omawiania spraw biznesowych można się w niej zrelaksować. Polecamy do zapoznania się z ofertą oraz dokładniejszym opisem!

Famma jest firmą, której specjalnością jest niszczenie dokumentów. Kraków - tutaj zlokalizowana jest nasza siedziba. Naszą pracę wykonujemy zgodnie z wszelkimi procedurami, zapewniając bezpieczeństwo i brak możliwości ponownego wykorzystania niszczonych dokumentów. Zapewniamy, że to właśnie dzięki naszej pomocy dane, które nie są już potrzebne, będzie można całkowicie usunąć i o nich zapomnieć. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Famma, której jednym z zadań jest niszczenie dokumentów.

Obowiązek wpisywania do teleinformatycznego systemu osób niezwracających należności finansowych powstał w celu ochrony wierzycieli. Rejestr dłużników niewypłacalnych prowadzony jest przez sądy najniższego szczebla. Z urzędu trafiają do niego podmioty, które powinny zostać wykluczone z obiegu gospodarczego z uwagi na swoją nierzetelność.

Realizujemy tłumaczenie przysięgłe w dogodnych cenach. Staramy się robić wszystko, by klienci byli zadowoleni z naszych usług, dlatego zapewniamy im szybko i profesjonalne wykonywane zlecenia. Najlepsze przekłady i usługi czekają na Ciebie w naszej firmie. Jesteśmy pewni, że będziesz chciał korzystać z naszych usług w przyszłości.

Serdecznie zachęcamy do współpracy. Jesteśmy całkowicie przekonani, że dzięki temu będą Państwo mogli znacznie ograniczyć koszty przygotowania do sprawnej dystrybucji, jak również zwiększyć wydajność swoich programów logistycznych. MarwitPak oferuje przede wszystkim sprawdzone rozwiązania. Konfekcjonowanie towaru czy też etykietowanie produktów w naszym wydaniu jest działaniem doskonale przemyślanym i dzięki temu realizowanym terminowo oraz z wyjątkową dbałością o najwyższą jakość. Podejmujemy się także co-packingu.

Kiedy zastosujesz stawkę podatkową 5%, kiedy pełne 23%, a kiedy przysługuje Ci "zerówka"? Nie zapominaj, że matryca uwzględnia także daninę ośmioprocentową! Brzmi skomplikowanie? Pozwól, że zajmiemy się tym za Ciebie - jako specjaliści z Poznania kompleksowo poprowadzimy Twoje rozliczenia VAT w Polsce.

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z nieustannym borykaniem się z dokumentacją. Biuro rachunkowe w Krakowie będzie idealnym rozwiązaniem, jeżeli jest to zadanie, które nas przerasta. Warto skorzystać z kompleksowych usług księgowych, dzięki którym możliwe będzie zoptymalizowanie kosztów związanych z prowadzeniem działalności.